Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Усвідомлений вибір професії – шлях до успіху

22 жовтня на базі Мар’їнського районного центру зайнятості відбулося чергове засідання батьківського клубу «Порадник». У засіданні взяли участь батьки майбутніх випускників.

Учасникам батьківського клубу розповіли про професії, які користуються попитом, про вимоги роботодавців до сучасного робітника. Фахівці з профорієнтації розповіли, як свідомо обрати професію та як уникнути помилок, яких припускаються школярі при обранні професійного напрямку. Обговорили можливість працевлаштування їх дітей під час канікул та  бізнес-ідеї для підлітків. Щоб допомогти школярам оцінити свої знання про світ професій та підвищити власну поінформованість щодо професійного самовизначення фахівці з профорієнтації презентували веб-платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Учасники батьківського клубу дізналися, що послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно. Їм запропонували пройти тестування разом із дітьми.

«Знайти в житті своє місце, свою справу – завдання непросте. До остаточного вибору професії ще є час. Нехай здійсняться дитячі мрії і кожен обере собі професію, про яку він мріє», – побажала фахівець з профорієнтації Олена Пономарьова.

1

За матеріалами Мар’їнського РЦЗ