Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Увага! Отримати адмінпослуги відтепер можна за місцем проживання

Мар’їнська райдержадміністрація повідомляє, що в межах реалізації Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» для підвищення рівня доступності та комфортності за принципом віддаленого обслуговування у серпні 2019 року Мар’їнською райдержадміністрацією отримано «Мобільний кейс».

З вересня 2019 року мешканцям віддалених населених пунктів району, людям з обмеженими можливостями або похилого віку не обов’язково відвідувати ЦНАП у м.Мар’їнка. Отримати адміністративні послуги вони можуть за місцем проживання у приміщенні сільської або міської ради, під час проведення виїзного прийому. А також, стало можливим отримати послугу вдома.

З порядком надання адміністративних послуг за місцем проживання можливо ознайомитися на офіційному сайті Мар’їнської райдержадміністрації в розділі «Адміністративні послуги» в підрозділі «Корисна інформація» або завантажити за посиланням нижче.

Порядок надання адміністративних послуг, що надаються через відділ надання адміністративних послуг апарату райдержадміністрації віддалено за допомогою мобільного кейсу