Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

УВАГА! Щодо перетину КПВВ учасниками ЗНО та особами, що їх супроводжують

Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання!

Повідомляємо, що особи, які перетинають лінію розмежування для складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), та особи, що їх супроводжують, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції після перетину пунктів пропуску.

 З 04 червня 2020 року на Ваших персональних інформаційних сторінках розміщені запрошення–перепустки для участі в ЗНО. Скан-копії сертифікатів Вам мають надіслати заклади освіти, у яких Ви навчаєтеся. У разі відсутності запрошення-перепустки та скан-копії сертифіката, зв’яжіться зі школою.

Для позачергового перетину КПВВ на підконтрольній Україні території потрібно мати з собою разом з документами, що засвідчують особу, запрошення-перепустку та копію сертифіката.

Якщо Ви потребуєте допомоги в підвезенні з КПВВ або поселенні на час проведення ЗНО, зв’яжіться, будь ласка, зі школою, у якій здобуваєте освіту, або повідомте за контактним телефоном 0953141575 про свої потреби та орієнтовний час перетину КПВВ.

Держава дбає про Вашу безпеку.  На пунктах тестування, за потреби,  учасники будуть забезпечені захисними масками,  а пункти тестування – антисептиками і дезінфекторами.

Якщо Ви не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з 25 червня по 17 липня, не хвилюйтеся. Ви маєте можливість зареєструватися на додаткову сесію ЗНО з 24 липня по 10 серпня. Для цього потрібно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати заяву до регіонального центру щодо участі в додатковій сесії.

Пункти тестування чекають на Вас.

Додатково: з 09 червня по 23 жовтня 2020 року працюватимуть освітні центри «Донбас-Україна». У Вас є можливість вступити до закладів вищої освіти, які входять до мережі освітніх центрів, без ЗНО та документів про освіту. Перелік закладів за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/vstupnikam-z-krimu-ta-donbasu/osvitni-centri

 Телефони «гарячої лінії» з питань вступу до закладів освіти:

0800504522 (безкоштовний) 0661139375, 0979047191