Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбулася виставка до Дня визволення Донбасу від фашистських загарбників

4 вересня 2019 в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в м.Мар’їнка відбулася виставка композицій із квітів з нагоди відзначення Дня  визволення Донбасу від фашистських загарбників «Донеччино моя, життя мого любов!».

Оригінальні роботи та квіткові композиції з природних матеріалів та квітів рідного краю  виготовлялися отримувачами реабілітаційних послуг за участю батьків та фахівців центру, актуалізуючи єдність фахівців, батьків та дітей у процесі реабілітації.

Захід сприяв прояву поваги до пам’яті воїнів, які визволяли Донбас від фашистських загарбників у роки Другої світової війни та військовослужбовців Збройних сил України, які боронять наш рідний край, відстоюють інтереси та незалежність нашої України і тепер.

Виставку провелено з метою виховання любові до Батьківщини, розширенню кола знань та уявлень про рідний край, прояву творчості й фантазії, розвитку естетики й почуття прекрасного, оригінальності, художнього смаку та закріплення сімейних і загальнолюдських цінностей.

Цього ж дня в ЦКР «Вогник надії» було проведено підсумки виставки малюнків «Спогади живі». Урочистості з нагоди цього свята проходили також у відділенні центру в м.Курахове, де вихованці виготовили яскраву й оригінальну колективну роботу «Мій Донбас».

4 5

14 27 (1)