Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбувся захід із соціально-культурної реабілітації «Щедрик»

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка  з нагоди новорічних та різдвяних свят відбувся захід із соціально-культурної реабілітації «Щедрик».

Цікава, яскрава та оригінальна вистава була підготована у рамках співробітництва з представниками молодіжного руху ДТЕК ЦОФ Курахівська. Отримувачі реабілітаційних послуг, діти з інвалідністю та особи з інвалідністю старше 18 років співали сучасні та традиційні святкові пісні,  грали в жваві ігри та брали участь в танцювальних конкурсах. Наприкінці заходу гості порадували дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю подарунками – солодощами, сучасними дидактичними посібниками, іграшками, канцелярським приладдям для проведення корекційно-відновлювальних занять, а також поповнили матеріально-технічну базу закладу сучасною шведською стінкою, яку встановили в кімнаті фізкультурно-спортивної реабілітації.

Також тематичний захід до свята відбувся у відділенні ЦКР «Вогник надії» МРДО в м.Курахове.  Отримувачі реабілітаційних послуг разом із фахівцями закладу проявили творчий хист, свої драматичні та хореографічні таланти. Захід сприяв розширенню уявлень про світ та рідний край, традиції українського народу, прояву творчих здібностей, а також подарував заряд гарного настрою всім присутнім.

1 — копия3 — копия

9 — копия 12 — копия

15 — копия