Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю “Вогник надії” підготували з нагоди святкування 27-ї річниці незалежності України пізнавальну програму

22 серпня 2018 року о 10:00 в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Мар’їнка відбувся патріотичний захід із соціально-культурної реабілітації – усний журнал «Добридень тобі, Україно моя!».

Фахівцями центру була підготовлена програма – заняття, яке сприяло поглибленню знань про рідний край та вихованню почуття любові, поваги та відданості Україні. Вихованці ЦКР «Вогник надії» дізналися багато нової інформації про походження і значення української символіки, державного прапора, герба, українського національного одягу. Присутні взяли участь в обговоренні теми «Моя Батьківщина – це Україна» з яскравим ілюстративним матеріалом, розширили кругозір, пригадали відомі з дитинства народні звичаї, найвідоміші приказки, вірші та пісні патріотичної тематики.

Копия IMG-3c6a62f035e02b43ccf2acc7f270544d-V

Протягом тижня з 20.08.2018 р.  по 23.08.2018 р. в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Мар’їнка проходила виставка творчих робіт «Україна – рідний край» з нагоди святкування 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Вихованці центру представили безліч оригінальних, яскравих робіт, виконаних з використанням фарб, аплікації, пластиліну та інших матеріалів. Роботи сповнені любові до Батьківщини, натхнення, позитиву й радості. Захід сприяв вихованню патріотичних почуттів, поваги та шанування Вітчизни, свого народу та його творчих надбань, а також розвитку практичних вмінь і навичок, психологічній та соціально-культурній реабілітації, покращенню емоційного стану вихованців з особливими потребами. Авторські творчі роботи учасників виставки поповнили колекцію центру.
Копия IMG-c9738e95c2eff78409c23936ba9d32f5-V

У відділенні Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Курахове проведено конкурс малюнків «Моя Батьківщина – Україна», присвячений святкуванню 27-ї річниці Дня незалежності України.

Малюнки на патріотичну тематику якнайкраще допомогли відобразити вірність Вітчизні, гордість за свій народ, поглибити знання про Україну, її державну символіку, національний костюм, найвизначніші місця, архітектурні споруди та історичні події.

За підсумками конкурсу переможці отримали пам’ятні похвальні грамоти.

Копия IMG_20180823_100132