Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в м. Мар’їнка відбувся святковий захід “Мрії збуваються”

29 листопада 2018 року в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в м. Мар’їнка було проведено святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Мрії збуваються» з нагоди святкування Міжнародного дня інвалідів та відкриття Центру після проведення капітальних ремонтних робіт.

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з вітальним словом та щирими побажаннями до вихованців Центру, їх батьків та гостей свята звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв та вручив подарунки для оснащення майстерні в Центрі – швейні машини.

Усі присутні почесні на святі гості також щиро вітали вихованців Центру солодкими подарунками та приємними сюрпризами.

Разом із казковими героями, Чарівницею та аніматорами Міккі-Маусом та Міні, діти поринули у чудовий світ чарівних казок, жвавих ігор та конкурсів, веселих пісень та віршів про рідний край, Батьківщину, а також заповітні мрії кожного. Концертна програма сприяла вихованню почуття патріотизму, толерантності та любові до оточуючих.
IMG_20181129_104923 IMG_20181129_103128 IMG_20181129_101926 1 фото IMG_20181129_105251

Окрім цього, сьогодні агрофірмою «Світанок» (керівник Віктор Гречук) було проведено в Центрі щорічну благодійну акцію «Кожній дитинці по вітамінці». З метою вітамінізації та оздоровлення вихованців Центру кожен учасник акції отримав смачні та корисні подарунки – екологічно чисті яблука від вітчизняного виробника.

Також слід зазначити, що з 19 по 28 листопада в Центрі було проведено цікаву виставку творчих робіт вихованців закладу. Яскраві та оригінальні вироби з тканини, бісеру, пластиліну, кольорового картону, шиття стали окрасою виставки, сприяли вихованню любові до рідного краю, працелюбності, поглибленню знань про символи державності, спонукали дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю старшої вікової ланки до прояву творчих здібностей. Кращі роботи: Добровольського Є., Дьяченко Н., Сорокіна М., Кулешова М., Сисоєва Д., Літвінова Є., Дьяченко О., Наренкова Р. були відзначені похвальними листами та подарунками (м’якими іграшками).