Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбувся святковий захід «Христос Воскрес – радійте, люди!»

3 травня 2019 року в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка відбувся святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Христос Воскрес – радійте, люди!».

З привітальними словами від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза звернулась до присутніх начальник управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації Наталія Бондаренко та передала вихованцям подарунок – новенький оверлок для остаткування швейної майстерні центру.

На заході  діти з інвалідністю та особи з інвалідністю старше 18 років продемонстрували свої таланти в декламуванні віршів, хореографії, а також співали великодні пісні та змагалися у веселих конкурсах. Окрасою заходу став дебют театральної лялькової студії «Зоряний шлях», яку було засновано на початку року, з виставою «Великодня казочка».

В цей же день святковий захід «Великодні дзвони» було проведено також у філії ЦКР «Вогник надії» МРДО в м.Курахове. Отримувачі реабілітаційних послуг порадували всіх присутніх програмою, підготованою за допомогою фахівців закладу, а саме: віршами, пасхальними піснями, танками, естафетами та змаганнями.

З нагоди святкування Великодня вихованці центру взяли участь у конкурсі творчих робіт, представляючи вироби декоративно-ужиткового мистецтва з використанням різних технік: вишивки, шиття, чеканки, виконання аплікації з фетру тощо.

Наприкінці заходу усі присутні отримали пасхальні солодкі подарунки та цукерки.

Копия 1 Копия 4

Копия театр

Копия 11