Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбувся патріотичний захід з нагоди святкування Дня Незалежності України

21 серпня 2019 в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Мар’їнка з нагоди святкування Дня Незалежності України відбувся патріотичний захід із соціально-культурної реабілітації – усний журнал «Щоб у серці жила Батьківщина».

В ході заходу, підготовленого фахівцями центру, отримувачі комплексних реабілітаційних послуг, діти з інвалідністю та особи з інвалідністю старше 18 років, мандрували сторінками усного журналу, поглибили знання про традиції рідного народу, місце України в Європі та світі, її державну символіку, передумови та історію створення державності, взяли участь у арт-майстер-класі, співали пісень та переглянули тематичні короткометражні фільми.

Захід сприяв вихованню любові до Вітчизни, єдності та взаєморозуміння, розширенню кола знань та ерудиції вихованців закладу. Наприкінці заходу вихованці центру отримали солодкі подарунки.

?

?

?