Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

“Тепло долонь, і розуму, і серця я Україні милій віддаю”

22 серпня 2019 в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Мар’їнка відбулася виставка творчих робіт з нагоди святкування Дня  Незалежності України – усний журнал «Тепло долонь, і розуму, і серця я Україні милій віддаю».

Оригінальні роботи з фетру, ниток, мішковини, дерева, паперу, насіння та інших природних матеріалів, виготовлені отримувачами реабілітаційних послуг під керівництвом фахівця з трудової реабілітації, сприяли вихованню любові до українських традицій, прояву творчості і фантазії, розвитку художнього смаку.

Копия изображение_viber_2019-08-22_08-58-09

Копия 1.5

Копия 1.4

Копия 1.3

Копия изображение_viber_2019-08-22_08-56-19

Копия 1.2

Цього ж дня у відділенні центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Курахове відбувся тематичний патріотичний виховний захід з нагоди святкування Дня Незалежності України.

Під час заходу відвідувачі реабілітаційних послуг, діти та особи з інвалідністю, мали змогу розширити коло знань та уявлень про Батьківщину та рідний край, становлення державності, символи України та сучасні європейські цінності, співали пісні та грали у жваві ігри.

Наприкінці заходу вихованці Центру пили запашний чай зі смаколиками.
Копия курахово

Копия изображение_viber_2019-08-22_12-17-25