Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В дитячому садочку “Червона шапочка” м.Красногорівка відбулося відкриття сенсорної кімнати

Сьогодні, 28 лютого 2018 року, в дитячому садочку «Червона шапочка» м.Красногорівка відбулося відкриття сенсорної кімнати для дітлахів.

З цієї нагоди до дитячого садку завітали голова Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Мороз, керівник військово-цивільної адміністрації Олег Ліванчук та інші почесні гості.

Відкриття цієї кімнати відбулося завдяки небайдужим благодійникам – громадянина Канади Стіва Кауфмана та Катерини Мінакової за підтримки ГО «Наше Відродження – Донбас Україна».

Ця кімната є потужним інструментом для сенсорного розвитку, розширення світогляду дитини. Головне її призначення визначати розвиток вищих психічних функцій дитини (пам’яті, мислення, уваги) і гармонійний розвиток особистості дитини та її емоційної сфери.

Відвідувачами кімнати будуть діти, котрі народилися напередодні війни та в роки проведення бойових дій. Діти, які знають що таке вибухи, обстріли та сидіння в підвалах. Адже позитивні емоції у дітей зараз є потужним антистресовим фактором.

М’яке середовище кімнати надає приємну, розслаблюючу дію. Сухий басейн поліпшує діяльність серцево-судинної системи дитини, покращує діяльність опорно-рухового апарату, а також діє на дитину як лікувальний масаж, знімає втому і стрес. Граючи з м’якими модулями, дитина забуває про свої проблеми і турботи, гра повністю захоплює її уяву, увагу, а позитивні емоції добре впливають як на емоційне самопочуття, так і на фізичне.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто своєю небайдужістю та благочинними діями викликає посмішки на обличчях дітей нашого району!

IMG_3716 — копия

IMG_3758 — копия

IMG_3865 — копия