Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Єлизаветівці відбулося свято “Козацькі забави”

Традиційним є побажання: «Козацького тобі здоров’я». І справді, про здоров’я і незвичайні фізичні можливості наших предків ходять легенди. Кажуть, що козаки ніколи не хворіли «рядовими» недугами, а лікувалися хіба що від ран та після перебування у полоні. 14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки славного війська козацького. Символічно, День захисника України відзначається саме 14 жовтня, в День українського козацтва.

Напередодні свята Покрови та Дня захисника України на базі Єлизаветівської ЗОШ відбувся цікавий розважальний захід «Козацькі забави».

На свято завітали почесні гості – військовослужбовці  92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, які наразі сумлінно виконують свій синівський обов’язок в зоні АТО. Діти з радістю, гордістю та щирою вдячністю привітали справжніх героїв – захисників, які вже довгі місяці оберігають наш мир і спокій.

Розпочали святкову програму учениці 4 класу Честа Дарина та Тарасенко Аліна з піснею «Україна».  Далі були проведені цікаві конкурси: «Втеча полоненого козака з полону» , «Як козаки через річку переправлялися»,  «Як козаки картоплю саджали», «Як козаки кашу варили», «Хто швидше з’їсть кашу»  та інші. Козаки продемонстрували своє вміння танцювати запальний веселий танок гопак та позмагались в пісенному турнірі «Несе Галя воду» та «Розпрягайте, хлопці, коней»
Фінальним акордом було вшанування учасників змагань.  Воїнам діти подарували ангелочків, зроблених своїми руками з побажаннями миру, міцного здоров’я, щастя в житті, сили та наснаги.

IMG_3116 IMG_3148 IMG_3157

IMG_3164