Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Участь у грантових програмах»

25 липня 2019 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Участь у грантових програмах». Учасників семінару проінформували щодо нової програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України. Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей.

Ірина Шаповалова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, розповіла учасникам семінару про умови участі у безкоштовних тренінгах та графік їх проведення. Вона підкреслила цілі тренінгів, а саме:

  • збільшення знань учасників про те, як розпочати бізнес в Україні, які є перспективні сфери ділової активності в цільових регіонах і які є переваги самозайнятості/підприємництва;
  • підвищення кваліфікації учасників з розробки бізнес-планів, реєстрації та ведення підприємницької діяльності та ефективного управління бізнесом відповідно до вимог чинного законодавства України.

Навчання у тренінгах буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів. У рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості щосереди надають інформаційно-консультаційну допомогу підприємцям та майбутнім учасникам конкурсних відборів грантових програм.

20190718_0916133

За інформацією Мар’їнського РЦЗ