Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Консалтинговому центрі Мар’їнского районного центру зайнятості відбувся тренінг щодо основ бізнес-планування

В  Консалтинговому центрі Мар’їнского районного центру зайнятості   31 жовтня 2018 року відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході взяли участь  представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.

Учасникам тренінгу було презентовано грантові програми Проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації, Данської ради у справах біженців, Чеської  неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини.

Поінформовано присутніх про нові джерела отримання корисної для підприємців інформації, зокрема, це мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», навчальний онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки зі складання бізнес-планів.

Начальник відділу по роботі з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник.

Консалтинговий центр запрошує всіх, хто планує стати чи вже є підприємцем та шукає додаткові джерела фінансування для власного бізнесу, на тренінги, що проходять  щосереди з 10:00 до 13:00 год. у Мар’їнському районному центрі зайнятості.

Відділ активної підтримки безробітних

Мар’їнський районний центр зайнятості

проспект Миру,53

м.Курахове, Донецька обл., 85612