Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Консалтинговому центрі відбувся семінар щодо участі у грантових програмах»

20 червня 2019 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Участь у грантових програмах». Семінар проводився з метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення з питань організації та впровадження підприємницької діяльності.

Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, розповіла учасникам семінару про нову діючу програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Програма націлена на співпрацю з підприємцями, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Програма відкрита для грантових заявок від всіх галузей економіки, однак, особлива увага приділяється роботі в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.

У рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості щосереди надають інформаційно-консультаційну допомогу підприємцям та майбутнім учасникам конкурсних відборів грантових програм.