Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Красногорівській ЗОШ №4 відкрили центр дозвілля для людей похилого віку та дитячу кімнату психосоціальної підтримки

Сьогодні, 13 лютого 2018 року,  в Красногорівській загальноосвітній школі №4 пройшло урочисте відкриття Соціального центру дозвілля для  людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями «Друге дихання» та відкриття дитячої кімнати психосоціальної підтримки «Простір, дружній до дитини».

Реалізація цих проектів здійснилася за підтримки Департаменту міжнародного розвитку (DFID) та Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді».

Почесне право перерізати стрічку та  відкрити кімнати було надано безпосередньо спонсорам проекту – представникам гуманітарної організації «Людина в біді», голові Мар’їнської райдержадміністрації, керівнику районної військово-цивільної адміністрації Володимиру Морозу та заступнику керівника військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Ігорю Робочому.

«Відкриття таких центрів дозвілля – це прояв нашої поваги до старшого покоління, до їх мудрості та досвіду. Адже ці люди, безумовно, є учасниками культурного та соціального життя району. І саме тут вони можуть спілкуватись, займатись улюбленою справою, брати участь у роботі гуртків, а також опановувати нові навички. Як  добре, що в такий нелегкий час є все ж таки і радісні моменти. Приємно бачити щасливі обличчя дітей, які сьогодні також отримали свій куточок, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками, отримувати психологічну допомогу  та пізнавати щось нове та цікаве. Хочу висловити велику вдячність усім,  хто доклав зусиль до реалізації цих проектів. Така допомога для нашого району зараз є дуже необхідною та важливою» – зазначив очільник Мар’їнського району Володимир Мороз.

Робота Центру дозвілля для  людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями передбачає безкоштовні комп’ютерні курси для пенсіонерів, надання певних соціальних послуг (перукаря,психолога), роботу гуртків за інтересами. У дитячій кімнаті будуть проводитись заняття з логопедом, психологом та різноманітні тренінги для дітлахів.

IMG_1831IMG_2387 IMG_2472 IMG_2359 IMG_1974 (1)IMG_2118 (1)