Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Курахівській дитячій бібліотеці відбулася акція “Книжка на Схід”

21 вересня 2017 року стартувала нова хвиля Всеукраїнської благодійної акції «Книжка на Схід». Метою поїздок є оновлення бібліотечних фондів та проведення культурної комунікації з жителями сходу.

Активними реалізаторами цього важливого месенджа суспільству є організатори заходу – автори і упорядники антології – письменники, громадські діячі, історики і політологи, що у 2015 р. вимушено залишили Донеччину і сьогодні працюють у культурно-освітніх закладах Києва і Львова.

«Книжка на Схід» — така благодійна акція відбулася 29 листопада 2017 року і в Курахівській дитячій  бібліотеці. Українські митці – письменники, художники зустрілися зі школярами, провели майстер-класи та подарували бібліотеці українські книжки. Серед представників мистецького десанту Всеукраїнської благодійної акції «Книжка на Схід» більшість – вихідці з українського Донбасу, а саме: Дмитро Білий, Олексій Чупа, Сергій Савін.

Учні 2-8 класів Курахівської гімназії «Престиж» на чолі з бібліотекарем  Ланцевою Н.В. відвідали цей захід та безпосередньо прийняли в ньому участь. Письменники презентували свої книжки, знайомили дітей зі своєю творчистю.  Олексій Чупа особисто подарува бібліотеці Курахівської гімназії «Престиж» свою книжку «Акваріум» з особистим підписом та побажаннями.

Художниця Тамара Шевчук вчила дітей  робити графічну листівку до Новорічно-Різдвяних свят. Усі, і майстри, і діти були задоволені співпрацею і результатами майстер-класу.

1

2