Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Красногорівка пролунав Останній дзвоник

26 травня 2017 року в усіх школах Мар`їнського району  пролунав традиційний останній шкільний дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року та початок веселої пори літніх канікул.

Сьогодні голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз разом із  заступником голови Національної поліції України – начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеславом Аброськіним взяли участь в урочистому відзначенні Останнього дзвінка, яке відбулось і в Красногорівській ЗОШ №2. Вони привітали школярів, педагогів та батьків із завершенням навчального року та побажали молодшим школярам цікавого, різноманітного  відпочинку на канікулах, а випускникам знайти свою життєву дорогу, обрати свою професію душею та серцем, бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у майбутнє.  Також висловили велику вдячність вчителям за їх невтомну багатолітню працю.

Нелегким був цей навчальний рік для діток, що навчалися в прифронтових населених пунктах Мар’їнського району. Але наші школярі гідно завершили навчання в рідних школах та показали високі результати.

«В такий складний час наші дітки залишаються мужніми, щирими, добрими та намагаються допомагати один одному. Ми дуже ними пишаємося та віримо, що молоде покоління зробить гідний внесок у відновлення, розбудову та розвиток нашого району. Пам’ятайте свою школу, своїх наставників, будьте гідними громадянами своєї рідної країни. В добру путь!» – підкреслив очільник  Мар’їнського району Володимир Мороз.

Також Володимир Вікторович завітав до Красногорівської ЗОШ №4, де привітав дітей зі святом Останнього дзвоника та поспілкувався з директором і педагогічним колективом школи.

DSC_4132 DSC_4135 DSC_4136 DSC_4142 DSC_4159 DSC_4242 DSC_4244