Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Курахове пройшов ІІ етап турніру з волейболу «UNICEF Volleyball Cup» Краткое описание:

21 жовтня 2016 року в м. Курахове в СК «Олімпійський»  пройшов  ІІ етап турніру з волейболу серед школярів Донецької області «UNICEF Volleyball Cup» під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).  Загальне керівництво підготовкою та проведенням турніру здійснював Дитячий фонд спільно з Департаментом освіти та науки Донецької області, відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та громадською організацією «Федерація волейболу Донецької області».

ІІ етап турніру проходив у 8 зонах: м.Бахмут, м.Слов`янськ, м.Краматорськ, м.Мирноград, м.Маріуполь, м.Покровськ, м.Курахове, м.Вугледар.  У м.Курахове у турнірі взяли участь 4 команди: Авдіївська ЗОШ, Новогродівська ЗОШ, Новоукраїнська ЗОШ (Мар`їнський р-н), Катеринівська ЗОШ (Мар`їнський р-н).

У відкритті заходу взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Зайцева,  завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань,  директор КЗ «КМКЦФЗН «Спорт для всіх» Геннадій Рябенко,  заступник директора КЗ «КМКЦФЗН «Спорт для всіх» Галина Ільїна, вчитель фізичної культури Мар`їнської ЗОШ №1 Іван Овчаренко, тренери команд.

І місце зайняла команда Катеринівської ЗОШ (Мар`їнський р-н), ІІ місце – Новоукраїнська ЗОШ (Мар`їнський р-н), ІІІ місце – Новогродівська ЗОШ, ІV місце- Авдіївська ЗОШ. Команди та кращі гравці змагань були відзначені грамотами.  Турнір пройшов на високому рівні, учасники та гості отримали багато позитивних емоцій.

На початку турніру представники ЮНІСЕФ подарували школярам  форму та спортивне взуття. Школярі із задоволенням змагалися у новій формі.

Щиро дякуємо Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ)!

img_8078 img_8101 img_8139 img_8159 img_8163