Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м. Курахове пройшов Міжрегіональний турнір з карате JKS

06 листопада 2016 року в м. Курахове в СК «Олімпійський»  пройшов Міжрегіональний турнір з карате JKS, організатором якого була Мар`їнська дитячо-юнацька спортивна школа на чолі з директором ДЮСШ Іриною Головко та тренером з карате Ярославом Чепігою при підтримці Мар`їнської райдержадміністрації.

На змагання прибуло 219 учасників різних вікових категорій із 15 населених пунктів України (м.Курахове (відділення ДЮСШ), м.Ізюм, м.Краматорськ, м.Слов`янськ, м.Покровськ, м.Мирноград, м.Новогродівка, м.Селидове, с.Велика Новосілка, с.Володимирівка, м.Запоріжжя, с.Межева (Дніпропетровська обл.), с.Крименна (Луганська обл.), м.Рубіжне).

У відкритті турніру взяли участь:  Віце-президент Всеукраїнської асоціації з карате Олександр Дорошенко, ведучий спеціаліст обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи Анжеліка Женжирова,   заступник голови Мар`їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв, завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, директор Мар`їнської ДЮСШ Ірина Головко, директор СК «Олімпійський» Сергій Юр`єв,  тренери учасників та судді.

Турнір пройшов на високому рівні, учасники та гості отримали масу задоволень та багато позитивних емоцій. Переможці та призери змагань були нагороджені  грамотами та медалями.

Діти Мар’їнського району зайняли п’ять перших місць, сім других і п’ять третіх.

Щиро дякуємо Мар`їнській дитячо-юнацькій спортивній школі, її директору Ірині Головко та особисто тренеру з карате Ярославу Чепізі за високий рівень підготовки та проведення турніру!

dsc08326 dsc08337 dsc08339 dsc08360 dsc08367