Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Курахове відбувся турнір з волейболу

2-3 грудня 2017 року в СК «Олімпійський» м.Курахове пройшов  ХІХ традиційний турнір  з волейболу  серед команд дівчат 2004 р.н. і молодше, присвячений пам’яті М.П.Дьяченко. Завдяки вагомій фінансовій підтримці компанії ДТЕК «Курахівська ТЕС» комунальний заклад «Спорт для всіх» має змогу проводити щороку такий захід. Спонсорами змагань також являються профспілковий комітет ППО ДТЕК «Курахівська ТЕС».

В турнірі приймали участь команди наступних міст: Курахове, Покровськ, Бахмут, Сіверськ та Родинське. Впродовж двох днів тривала боротьба за перше місце. Першу сходинку не могли поділити між собою Курахове та Родинське. Але ж наші дівчата у третій партії поступилися більш досвідченим гостям та посіли друге місце. Третє місце дісталось м.Бахмут, четверте – м.Покровськ і останнє – м.Сіверськ. Незважаючи на юний вік, дівчата показали майстерну та цікаву гру.

Кращими гравцями турніру стали: Сірєнко Владислава (Родинське), Гайдаш Оля (Курахове), Здебська Поліна (Бахмут), Машир Дарья (Покровськ) та Руденко Нелля (Сіверськ). Команди – призери були нагороджені кубками і грамотами, а кращі гравці – грамотами, рюкзаками та солодощами.