Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Курахове з професійним святом привітали медичних працівників міської лікарні

Сьогодні в м.Курахове  з професійним святом вітали медичних працівників міської лікарні. Серед запрошених на урочистості були голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, народний депутат України Сергій Сажко, начальник відділу охорони здоров’я Сергій Ткаченко, Курахівський міський голова Роман Падун та колектив лікарні.

З привітальним словом до медиків звернувся очільник району Володимир Мороз:

«Шановні працівники медичної галузі! Ваш колектив щоденно надає медичну допомогу не тільки мешканцям міста, а і всім жителям нашого району. Ви з великими серцем робите усе можливе, щоб зберегти життя тим, у кого воно під загрозою, і велика вам за це вдячність. Сьогодні наш район переживає непрості часи. Лікарня м.Курахове приймає також і поранених хлопців, що захищають нашу країну, і ви, лікарі, повертаєте їх до нормального життя. Нехай те добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею. Міцного здоров’я вам, благополуччя, родинного затишку і мирного неба!».

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята кращі працівники міської лікарні були нагороджені Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації.

DSC_5175 DSC_5207 DSC_5213 DSC_5216