Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка година пам’яті «Одвічний біль» з нагоди 32-ї річниці від Дня Чорнобильської трагедії

Сьогодні, 26 квітня 2018 року, в м.Мар’їнка біля пам’ятного знаку героям-ліквідаторам відбулася година пам’яті «Одвічний біль» з нагоди 32-ї річниці від Дня Чорнобильської трагедії.

Участь у заході взяло керівництво району та міста Мар’їнка, представники міських організацій Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. України», Мар’їнської районної організації ветеранів, працівники установ та організацій, а також громадськість.

На початку заходу було проведено панахиду за загиблими героям-чорнобильцями.

Далі від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза, з промовою до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька:

«Вже 32 роки  кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Але розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, витримки та злагоди в родинах.» – зазначила Тетяна Миколаївна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Також усі присутні мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку «Дзвони тривоги», оформлену Мар’їнською центральною районною бібліотекою.

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе  пам’ятає…

DSC01400 — копия

DSC01417 — копия

DSC01412 — копия

DSC01424 — копия

IMG_6977 — копия