Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка медичних працівників привітали з професійним святом

Сьогодні, 14 червня 2018  року, в місті Мар’їнка в актовій залі віддлу охорони здоров’я райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.

Привітати  медиків завітали голова Мар”їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації  Володимир Мороз, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля та начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Ткаченко.

Очільник району Володимир Мороз у своєму вітальному слові подякував лікарям за їх невтомну працю та відзначив, що, не дивлячись на складну ситуацію в нашому районі, постійні обстріли в прифронтових населених пунктах,  наші лікарі завжди продовжували виконувати свою високу місію – дбати про найцінніше, що є у людини –  її життя та здоров’я.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню, активну громадську позицію та з нагоди святкування професійного свята Володимир Вікторович нагородив Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації кращих працівників медичної галузі району.

IMG_8516 — копия (2)

IMG_8515 — копия

IMG_8509 — копия

IMG_8500 — копия