Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка провели з нагоди Дня Національної гвардії України літературно – музичну композицію «Славні сини України»

Сьогодні військовослужбовці Національної гвардії України відзначають своє професійне свято. Національна Гвардія стала потужною силою, мобільним, боєздатним  військовим формуванням з правоохоронними функціями.  Особовий склад щоденно несе службу на захисті інтересів суспільства і держави, виконує завдання з оборони національного суверенітету на Сході країни.

З нагоди свята в приміщенні молодіжного центру «Вікторія» м.Мар’їнка о 10:00 годині відбулась літературно – музична композиція «Славні сини України». На заході були присутні мешканці міста та військовослужбовці Національної гвардії України.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання бійців Національної гвардії, які загинули під час виконання службового обов’язку на Донбасі.

Ведучі розповіли про героїзм та мужність військoвих, які у лавах Національної гвардії служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави, для кого служба є справою життя. Також усі присутні мали змогу переглянути відеофільм про військову службу в рядах Національної Гвардії та прослухати пісню у виконанні учасників художньої самодіяльності Катеринівського СБК.

 WP_20180326_10_50_33_Pro копия

WP_20180326_10_58_24_Pro копия

WP_20180326_11_03_53_Pro копия