Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка та м.Красногорівка відкрито нові спортивні майданчики

Сьогодні, 06 вересня 2017 року в м.Мар’їнка та м.Красногорівка відбулися урочисті відкриття спортивних  майданчиків із штучним покриттям.

На урочистості з нагоди відкриття майданчиків завітали почесні гості: голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово – цивільної адміністрації Павло Жебрівський, голова Мар`їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик та керівники військово-цивільних адміністрацій міст Мар’їнка та Красногорівка Олександр Тесля та Олег Ліванчук.

Відкриття нових майданчиків стало можливим завдяки реалізації проекту з облаштування 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям в рамках відзначення 85 –річчя з дня заснування  Донецької області за підтримки голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського. Майданчики розташовані на територіях опорних шкіл – Мар’їнської ЗОШ №1 та  Красногорівської ЗОШ №2.

З привітанням до юних спортсменів Мар’їнського району звернувся очільник області – Павло Іванович Жебрівський, який побажав дітлахам наполегливості у втіленні своїх мрій і в найближчий час демонструвати найкращі результати не тільки на місцевому рівні, а й на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.  Приємним подарунком від Павла Івановича для дітлахів стали футбольні м՚’ячі та нова спортивна форма.

Діти продемонстрували яскраві номери із виступами творчих та спортивних колективів. А на завершення на нових майданчиках пройшов міні-турнір з футболу між вихованцями Мар’їнської ДЮСШ. Учасники турніру були нагороджені грамотами та солодкими призами.

DSC00616

DSC00625 DSC00635 DSC00636 DSC00639 DSC00641 DSC00646 DSC00651 DSC00655DSC00649

DSCN2964DSCN2962