Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка урочисто відкрили Молодіжний центр «Вікторія»

Сьогодні, 29 грудня, напередодні новорічних свят в місті Мар’їнка урочисто відкрили Молодіжний центр «Вікторія».

Участь в яскравому відкритті взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, начальник управління у справах  сім`ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна, в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, заступник голови райдержадміністрації Володимир  Шехірєв, активна молодь, школярі, громадськість та жителі прифронтового міста.

Варто зазначити, що поява і відкриття молодіжного центру стало можливим завдяки реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення 85  інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей з нагоди  відзначення 85 – річчя з дня  заснування Донецької області. Проект створено та реалізується за ініціативи та підтримки голови Донецької облдержадміністрації, обласної  військово-цивільної  адміністрації  Павла Івановича Жебрівського.

Звертаючись до присутніх, заступник голови Донецької облдержадміністрації відзначив важливість створення подібних молодіжних центрів, зауваживши, що

«Наша молодь заслуговує на найкраще, адже ви – це наше майбутнє. Тому створення подібних центрів – це внесок в розвиток та процвітання нашої країни», – відмітив Ігор Стокоз.

«Ми дуже сподіваємось, що наш молодіжний центр «Вікторія» об’єднає спільними ідеями нашу надзвичайно активну молодь. Адже, підтримка юних та залучення їх до творчої, активної участі в житті суспільства — це інвестиції в розвиток стратегічних ресурсів сіл, міст, районів та держави загалом» – наголосила в своєму вітальному слові в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Збицька.

Молодіжний центр – це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молодих мар’їнців, місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку.

Гостям та мешканцям міста презентували місця, де молодь зможе втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Його двері відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку.

Як наголошують організатори – в Молодіжному центрі можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати та знайомитися з новими друзями.

WP_20171229_12_02_51_Pro

Копия IMG_0151

WP_20171229_12_11_17_Pro

Копия WP_20171229_12_25_02_Pro