Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м. Мар’їнка відбулася година спогадів «День пам’яті і надії», присвячена Дню памʾяті і примирення

Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни. Червоним лиховісним полум’ям кривавого терору увірвався він до мирних осель, розірвав небо хижою тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами.

І скільки б не минуло років і десятиліть від того недільного ранку, коли пролунало страшне слово „війна”, вони ніколи не принесуть спокою матерям, діти яких віддали найдорожче – життя у боротьбі з фашистськими загарбниками.

Сьогодні, 8 травня 2019 року, в місті Мар’їнка  біля пам’ятника загиблим воїнам відбулася година пам’яті «День пам’яті і надії», присвячена Дню памʾяті і примирення.

На заході були присутні мешканці та гості міста, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та  організацій щоб віддати шану всім полеглим захисникам рідної землі та подякувати ветеранам, яких, на жаль, з кожним роком залишається обмаль.

IMG_0935

IMG_0911

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з промовою до присутніх звернулася в.о. голови  райдержадміністрації Тетяна Збицька:

«Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї страшнішої війни.

Близько 10 млн воїнів та мирних громадян України постраждали у роки війни.

Хотілося б Вам побажати, щоб більше не було таких страшних воїн, щоб наші хлопці, які на сьогоднішній день боронять нашу державу були здорові, а ті хто загинув назавжди залишаться у наших серцях.

З нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Зі святом! Слава Україні!».

DSC09469

Також до присутніх звернувся голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

У ці дні ми згадуємо про важливу роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, вшановуємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

DSC09504

DSC09482

Наприкінці заходу усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

DSC09486 DSC09491

IMG_0972