Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Сьогодні в м.Мар’їнка відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
 
Розпочалася святкова програма урочистою ходою за участю керівництва району, працівників установ та організацій та покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченко.
IMG_4865
IMG_4870
IMG_4875
 
Біля районного Будинку культури зібралися жителі та гості міста Мар’їнка, молодь, трудові колективи підприємств, установ, організацій, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій та військовослужбовці Збройних Сил України.
IMG_4963
IMG_4879
IMG_4908
IMG_4895
 
Зі святом усіх присутніх привітали в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька та керівник військово-цивільної адміністрації м. Мар’їнка та с. Побєда Олександр Тесля.
IMG_4916
IMG_4933
 
Під звуки державного гімну України на площі міста відбулось урочисте підняття Державного прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано керівнику військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександру Теслі та військовослужбовцю.
IMG_4944 IMG_4954
 
Далі усіх присутніх було запрошено до глядацької зали Мар’їнського районного Будинку культури, де відбулася концертна програма, присвячена святкуванню Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
IMG_4987
 
З привітальною промовою до присутніх звернулись в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, керівник військово-цивільної адміністрації м. Мар’їнка та с. Побєда Олександр Тесля, командир 24 ОМБ ім. короля Данила Валерій Гудзь.
IMG_5000
IMG_5035
IMG_5043
За бездоганне та сумлінне виконання службових обов’язків у зоні проведення операції Об’єднаних сил, активну громадську позицію, високий професіоналізм, відвагу та мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України на Східних кордонах нашої держави, пов’язаних з ризиком для життя та з нагоди святкування Дня незалежності України Почесною грамотою та Подяками Мар’їнської райдержадміністрації були нагороджені військовослужбовці Збройних Сил України. Також за плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня незалежності України Подяками були відзначені працівники організацій району.
 IMG_5004
IMG_5032
Найкращі творчі колективи Мар’їнського районного Будинку культури, Катеринівського сільського Будинку культури, Новомихайлівського сільського центру естетичного виховання, школи мистецтв м. Красногорівки підготували яскраві танцювальні, вокальні та музичні номери та протягом концерту вражали глядачів своїми талантами.
IMG_5062
IMG_5085
IMG_5094
IMG_5118
IMG_5153
 
На заході усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у боях захисників України.
IMG_5137