Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбулися змагання відкритої першості Донецької області з боксу

29 березня 2018 року в м.Мар’їнка в дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися змагання відкритої першості Донецької області з боксу серед юнаків та юначок.

Змагання проходили за підтримки голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза.

Участь у змаганнях приймало 88 спортсменів із різних куточків Донецької області, а саме з міст  Селидове, Гірник, Вугледар, Новогродівка,  Мирноград,  Волноваха та Українськ. Мар’їнський район на змаганнях представили вихованці Мар’їнської ДЮСШ з міст Мар’їнка, Красногрорівка та с.Пречистівка.

За результатами жеребкування було сформовано 41 пару різної вагової категорії (від 24 кг до 70 кг).

Після кожного бою учасники одразу нагороджувалися грамотами та медалями, а переможець бою – призовою  статуеткою.

Збірна команда Мар’їнської ДЮСШ протягом змагань з гідністю відстоювала честь району та досягла високих результатів.

По завершенню змагань юних спортсменів привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, побажав усім мирного неба, міцного здоров’я, високих результатів і нових перемог та подарував учасникам змагань солодкі подарунки.

Слід зазначити, що за підтримки Володимира Вікторовича на запрошення Житомирської міської ради 15 квітня 2018 року збірна команда Мар’їнської ДЮСШ представлятиме район на змаганнях з боксу в м.Житомир.

DSC01030

DSC01042

IMG_5201

IMG_5228

IMG_5039

IMG_4996