Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбулося нагородження працівників Державної служби з питань надзвичайних ситуацій

17 серпня 2020 року в місті Мар’їнка відбулося нагородження  співробітників Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, які в умовах бойового конфлікту відновлюють житлові будинки в населених пунктах Мар’їнського району.

Начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області, полковник служби цивільного захисту Олексій Мігрін вручив рятівникам особового складу ДСНС України  грамоти за якісне виконання завдань у складі Об’єднаних сил під час відновлення пошкоджених від артилерійських обстрілів будинків приватних житлових секторів.

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Євгена Данилюка зі словами подяки за плідну співпрацю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька.

Також співробітникам ДСНС України вручили Подяки в.о. керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Людмила Радичук та в.о. керівника військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Андрій Просоленко.

IMG_4015

IMG_4019

IMG_4103

IMG_4034

IMG_4172

IMG_4366