Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбулося відкриття обласного турніру з футзалу ім. І.Є.Москвічова

27 березня 2018 року в Мар’їнській ДЮСШ (м. Мар’їнка) відбулося відкриття дводенного обласного турніру  з футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н. ім. заслуженого майстра спорту І.Є.Москвічова. Проведення турніру було організовано департаментом освіти та науки Донецької облдержадміністрації, Донецькою обласною ДЮСШ, Мар’їнською ДЮСШ за підтримки Мар’їнської районної державної адміністрації.

Участь у відкритті взяли голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та  директор Донецької обласної ДЮСШ Олена Капкан.

У змаганнях приймають участь 5 команд: команда із м. Вугледар, 2 команди КЗ «Спорт для всіх» м. Курахове (Спорт – 1, Спорт – 2), с. Володимирівка Волноваського району та збірна команда Мар’їнської ДЮСШ.

На превеликий жаль через різні причини не вдалося приїхати ще декільком командам з інших міст, районів та областей. Але це не завадило вже з самого початку турніру хлопчакам демонструвати свої найкращі здібності.

Боротьба дуже запекла, а тому й інтрига буде жити до самої останньої гри. А це означає, що лише завтра ми дізнаємося переможців та призерів турніру.

DSC00912 — копия

DSC00943 — копия

DSC00949 — копия

DSC00925 — копия

DSC00962 — копия