Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбувся концерт «Мистецтво дихати красою слова»

15 травня 2019 року о 12.00 годині в глядацькій залі Мар’їнського районного Будинку культури з нагоди святкування Дня вишиванки відбувся концерт «Мистецтво дихати красою слова».

На сцені для глядачів читав вірші та співав українські пісні військовослужбовець Національної гвардії України, Лауреат театральної премії ім.Хорошуна, володар І премії Всеукраїнського конкурсу ім.Т.Шевченка, о.Теліги, Л.Українки, Лауреат Міжнародних конкурсів артистів естради Андрій Карпенко.

Ініціаторами заходу виступили Національна гвардія України за підтримки відділу культури і туризму Мар’їнської райдержадміністрації з метою підтримки населення м. Мар’їнки в ці важкі воєнні часи і піднесення бойового духу військовослужбовців, які виконують свій громадський обов’язок на лінії зіткнення.

На концерті були присутні: в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля, представники установ, організацій, підприємств, військовослужбовці, учні і вчителі загальноосвітніх шкіл, а також мешканці та гості міста.

Чудове виконання музичних композицій та декламування віршів талановитого аматора не залишило байдужим жодного з присутніх. Кожне слово пісні у виконанні Андрія Карпенко пронизано болем за долю українського народу, давні тексти пісень в наш час зазвучали по-новому. В цих піснях відображається історія, боротьба за свободу, мрії, почуття, патріотизм.

Наприкінці заходу від жителів району слова вдячності артисту висловила  в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації  Тетяна Збицька та вручила йому Грамоту райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток духовної культури Мар’їнського району, збереження та популяризацію національного надбання українського народу, високу виконавську майстерність, моральну підтримку населення на лінії зіткнення бойового конфлікту і з нагоди 74-річниці Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні та Всесвітнього дня вишиванки.

IMG_1079 копия1

Копия IMG_1062

Копия IMG_1067

Копия IMG_6505