Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд ім.М.А.Падалки

19 листопада 2017 року в м.Мар’їнка відбувся відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті учителя, тренера, засновника Мар’їнського волейболу Падалки Миколи Андрійовича.

Участь у змаганнях взяли 4 команди: м. Гірник,  м. Вугледар, м. Першотравенськ (Дніпропетровська обл.) та господарі змагань – ВК «Олімп» (м.Мар’їнка). Перед початком змагань з привітальними словами виступили голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс та тренер-викладач Мар’їнської ДЮСШ, вчитель Мар’їнської ЗОШ № 1 – Іван Овчаренко.

З перших розіграшів було зрозуміло, що команди настроєні по-бойовому. Команди боролися на кожному клаптику майданчика,  за кожен м’яч.  Але як і в багатьох видах спорту, так і в волейболі, переможцем може бути тільки одна команда. За підсумками змагань 1 місце посіла команда з Першотравенська, друге місце –  ВК «Олімп» (м.Мар’їнка), 3 місце – команда м. Вугледар, 4 місце – команда м. Гірник.

По завершенню турніру команди-переможці були нагороджені кубками та грамотами. Також були визначені не тільки кращі команди, а й кращі гравці в кожній із команд, які були нагороджені грамотами та медалями.

P71119-140303 P71119-150900 P71119-151015