Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбувся відкритий обласний турнір з боксу «Майбутнє Донбасу»

27 березня 2017 року в м. Мар`їнка в Мар`їнській районній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся вперше Відкритий обласний турнір з боксу «Майбутнє Донбасу». Організатори турніру – Департамент освіти та науки Донецької області, відділ освіти райдержадміністрації, Мар`їнська дитячо-юнацька спортивна школа  при підтримці Мар`їнської райдержадміністрації та благодійного фонду «Карітас» м.Маріуполь.

Цей турнір пройшов вперше такого рівня на недавно придбаному за кошти районного бюджету новому боксерському ринзі. Цього довгоочікуваного дня ми усі чекали з нетерпінням, особливо вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, їх батьки.  Не дивлячись на те, що Мар`їнська ДЮСШ знаходиться безпосередньо на лінії зіткнення, де подекуди не вщухають обстріли,  до  м.Мар`їнка завітали 83 учасники змагань з різних міст Донецької обл.: м.Авдіївка, м.Вугледар, м.Покровськ;  команди  відділення Мар`їнської ДЮСШ: м.Мар`їнка, м.Красногорівка, м.Курахове, с.Пречистівка.

Усіх присутніх на змаганнях привітали: директор обласної ДЮСШ департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Капкан та голова Мар`їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз. Побажали миру, добробуту, благополуччя, процвітання, спортивних досягнень.

Турнір пройшов на високому рівні, учасники та гості змагань отримали масу задоволень та багато позитивних емоцій. Переможці та призери змагань були нагороджені  грамотами та медалями. Статуетки подарував чемпіонам колишній випускник  Мар`їнської ДЮСШ Роман Санжаревський.

Щиро дякуємо Мар`їнській дитячо-юнацькій спортивній школі та їх тренерам  за організацію  та проведення змагань, обласній дитячо-юнацькій спортивній школі департаменту освіти та науки облдержадміністрації та керівництву Мар`їнського району за нагороди, підтримку та надання можливості проводити змагання у нелегкий для нас час. Адже наш обов’язок всіляко підтримувати та заохочувати молодих спортсменів  прифронтових міст та сіл нашого району заради нових спортивних перемог.

 

DSC00005

DSC09951

DSC09960

DSC09944

DSC09947

DSC09969

media-share-0-02-05-2e3d73b340e14d3f9623cf3df3e327750b53774c0dfbfbf10d6d905fc3ca8f65-Picture