Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбувся виїзний прийом громадян заступником голови Донецької облдержадміністрації Вадимом Філашкіним

Сьогодні, 05 грудня 2019 року, в м.Мар’їнка в приміщенні райдержадміністрації відбувся виїзний прийом громадян заступником голови Донецької облдержадміністрації Вадимом Філашкіним за участю в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Збицької, представників військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда, Мар’їнського відділення Красноармійського УГГ та Мар’їнського РЕМ.

В ході прийому до Вадима Філашкіна звернулися жителі м.Мар’їнка щодо питання ремонту житлових будинків, котрі були пошкоджені внаслідок артобстрілу, а також мешканці міста висловили свою вдячність працівникам Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації та Мар’їнського РЕМ за вирішення питання щодо відновлення послуги електропостачання в приватних будинках на вулицях Тельмана та Жовтневій.

На всі порушені питання Вадим Сергійович на місці надавав чіткі роз’яснення. Звернення, що потребують додаткового вивчення та реагування, будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам облдержадміністрації, Мар’їнської райдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда.

IMG_8660 — копия

IMG_8647 — копия IMG_8649 — копия

IMG_8652 — копия IMG_8657 — копия