Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбувся захід, присвячений річниці початку проведення антитерористичної операції на Донбасі

Сьогодні в м.Мар’їнка відбувся захід, присвячений річниці початку проведення антитерористичної операції на Донбасі.  Саме в ці дні чотири роки тому Україна стала на захист своїх кордонів на сході.

Аби вшанувати пам’ять тих, хто захищав рідну країну ціною свого життя, біля районного Будинку культури зібралися жителі міста, військовослужбовці та представники органів влади.

Пролунала промова від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза. Зокрема було зазначено, що протягом чотирьох років, внаслідок збройного протистояння Україна зазнала непоправних людських втрат.  Це життя хлопців, які до останньої хвилини захищали територіальну цілісність та недоторканність України, життя мирних жителів, і, нажаль, дітей, які не полишили рідних домівок та загинули. Чимало військовослужбовців та  мирних жителів зазнали поранень. Але, не дивлячись на те, що вибухи та постріли лунають і сьогодні, нікого не залишає надія на мир, спокій та щасливе майбутнє в рідній Україні.

Далі присутні вшанували пам’ять загиблих під час проведення бойових дій на Донбасі хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю поету-патріоту Т.Г.Шевченку, як символу одвічної боротьби українського народу за свободу та незалежність нашої держави.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям, які сьогодні, ризикуючи життям, захищають кордони України…

IMG_5988IMG_5984 IMG_5995 IMG_6004