Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відзначили 74-річницю визволення Донбасу від фашистських загарбників

Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,
Уклін їм, мертвим і живим!

Зупинись, прислухайся-на мить —
Кричать з вогню і мати, і дитина,
Хай буде мир, хай більше не горить
У пеклі війн твоє життя, людино!

Сьогодні, 8 вересня 2017 року, в м.Мар’їнка відбулася година пам’яті  «Не згасити пам’яті вогонь», присвячена 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля, голова Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, ветерани, учні загальноосвітніх шкіл, мешканці та гості міста Мар’їнка.

З вітальним словом виступив очільник району Володимир Мороз та привітав присутніх з цією знаменною та визначною датою.

 «Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Нажаль, сьогодні  нам також довелося побачити на власні очі, що таке війна. Що таке відчуття дикого болю в душі, коли здригається рідна земля, спалахують домівки та гинуть мирні жителі. Це надзвичайно тяжке випробування. І тепер ми всі до кінця розуміємо значення слова МИР, і якими складними є кроки  до мирних днів та щасливого майбутнього.

Низький уклін і глибока шана вам, дорогі фронтовики, за мужність та самовіддане служіння своєму народу. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!» – зазначив Володимир Вікторович.

Вітаючи присутніх зі святом голова Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Ілліч Мелюс розповів про страшні роки окупації Мар’їнського району та наших героїв-земляків, які боронили рідну землю від загарбників.

Далі всі вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів.

Ніколи не згасне пам’ять про тих, хто ціною свого життя, завоював яскраву перемогу та подарував майбутнім поколінням можливість жити на рідній землі.

DSC00668

DSC00683

DSC00667
DSC00678

DSC00685

DSC00687

DSC00703

DSC00696

DSC00699