Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відзначили День памʾяті і примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З кожним роком все менше і менше стає

Тих людей, які нам здобули Перемогу.

Лише пам’ять забути про них не дає,

Пам’ятаймо про них і молімося Богу.

Сьогодні, 8 травня 2018 року, в місті Мар’їнка  біля пам’ятника загиблим воїнам відбулася година пам’яті «Вас повіки не забути», присвячена Дню памʾяті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цей день зібрав сьогодні багато мешканців та гостів міста, представників органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та  організацій щоб віддати  шану всім полеглим захисникам рідної землі та подякувати ветеранам, яких, на жаль, з кожним роком залишається обмаль.

З промовою до присутніх звернулася в.о. голови  райдержадміністрації Тетяна Збицька:

«Ці травневі дні завжди залишаться у нашій пам’яті як найсвітліші та найвеличніші –  дні вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни, дні беззаперечної перемоги над ворогом.

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Нехай зігріває нас всіх незгасне світло перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме! Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!» – зазначила Тетяна Миколаївна.

 Зі словом до присутніх також звернулися  керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

Далі всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

DSC01682 — копия

DSC01675 — копия

DSC01687 — копия

DSC01712 — копия