Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В.м.Мар’їнка вручили ключі від квартири хлопчику з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Сьогодні,  28 вересня 2018  року, в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька та перший заступник голови військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Юрій Малашко вручили  ключі від квартири юному жителю м.Мар’їнка, хлопчику з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Москаленко Олександру. Вони привітали Олександра з такою приємною подією у його  житті та побажали, аби у новому житлі  у нього панував добробут, злагода та благополуччя.  Юнак в свою чергу висловив щиру вдячність за турботу та приділену увагу, поділився своїми планами на майбутнє.

Тепер Олександр володіє однокімнатною квартирою в м.Мар’їнка по вул.Заводській, придбаною за кошти державної субвенції. Квартира  повністю придатна для проживання, розташована на третьому поверсі триповерхового будинку, її загальна площа  32,1 кв.м. Вартість житла склала 152,756 тис.грн.

Найважливіше те, що попри всі ті негаразди, які є сьогодні у місті Мар’їнка, за допомогою держави сьогодні вдається робити добрі справи заради наших дітей! Бажаємо Сашку миру, спокою та великого щастя у новому житлі!

IMG_5955 IMG_5967 IMG_5985 IMG_5988