Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка з нагоди Дня захисту дітей відбувся фестиваль «Свято дитинства»

В Мар’їнському районі розпочалися святкові заходи в рамках відзначення Дня захисту дітей. Сьогодні, 30 травня 2019 року, у парковій зоні м. Мар’їнка відбувся фестиваль «Свято дитинства».

З нагоди святкової події, для дітей прифронтового міста захід організували фахівці товариства Червоного Хреста України в м. Мар’їнка за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста м. Маріуполя, спільно з творчим колективом комунального культурно-освітнього закладу «Мар’їнский районний Будинок культури», вихованцями «Ліга поліцейських» Молодіжного центру «Вікторія», працівниками Мар’їнського відділення поліції, представниками української церкви християн віри Євангельської «Преображение».

Головними учасниками свята були учні загальноосвітніх шкіл №1, №2, вихованці дитячого садка № 56 «Золотий ключик» та малеча м.Мар’їнки, яка завітала на захід з батьками.

Захід відкрила виконавчий директор виконкому Донецької обласної Організації Червоного Хреста України Світлана Єрохіна.

Свято вдалося на славу! Тут і танцювали, і співали, і змагалися в конкурсах, і малювали, і розфарбовували гіпсових фігурок, і отримали фото на згадку, а також бажаний малюнок в локації бодіарту… Крім того, дітлахи навчились надавати першу медичну допомогу,  що є надзвичайно важливими навичками і знаннями в сучасних умовах.

Кожна дитина отримала  солодку вату,  морозиво, приємні подаруночки  від  Червоного Хреста, від поліцейських – повітряні кульки, а від керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнки та с.Побєда О.Теслі – м’які іграшки.

Дякуємо організаторам  за подароване свято для наших дітлахів та щирі дитячі посмішки.

Нехай наші діти завжди будуть щасливими і радісними і ніколи не відчувають страхіття війни  в своїх душах і серцях.

Зі святом дитинства! Миру всім!

Копия изображение_viber_2019-05-30_15-55-22  Копия изображение_viber_2019-05-30_15-55-27

Копия IMG_6272

Копия IMG_6337

Копия IMG_6293

Копия изображение_viber_2019-05-30_15-55-26

Копия изображение_viber_2019-05-30_15-55-24