Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка завершився турнір з футзалу ім.І.Є.Москвічова

28 березня 2018 року в Мар’їнській дитячо-юнацькій спортивній школі продовжився турнір з футзалу ім. заслуженого майстра спорту Ігоря Євгеновича Москвічова.

Нагадаємо що участь у змаганнях брали команди з м. Вугледара, 2 команди КЗ «Спорт для всіх» м. Курахове (Спорт – 1, Спорт – 2),   с. Володимирівка Волноваського району та збірна команда Мар’їнської ДЮСШ.

Пристрасті змагань з приближенням закінчення турніру ставали все більше. І так сталось, що саме в останній грі і вирішувалася доля переможця турніру. У заключній грі зустрілися команда «Спорт – 1» та збірна команда Мар’їнської ДЮСШ. Фінальна гра за напругою не поступалася навіть іграм чемпіонату України. У найважливішій грі турніру з футзалу переможцем стала збірна команда Мар’їнської ДЮСШ.  Команда з м.Курахове «Спорт – 1» – зайняли друге місце, бронзові медалі завоювали гості з м. Вугледар. Четверте та п’яте місце зайняли команди «Спорт – 2» та команда с. Володимирівка Волноваського району відповідно.

По закінченню турніру голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та директор Донецької обласної ДЮСШ Олена Капкан привітали переможців та нагородили їх кубками та медалями, а кращих гравців турніру – пам’ятними статуетками. Також діти отримали призи із символікою міні-футбольної команди «ПРОДЕКСІМ», яку  очолює І.Є. Москвічов та солодкі подарунки. А тренерам команд було вручено методичний посібник із занять футзалом, аналога якого ще немає в Україні.