Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка здійснено прийом громадян за місцем їх проживання із застосуванням «мобільного кейсу»

14 листопада 2019 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було здійснено прийом громадян, за попередньою заявою, безпосередньо за місцем їх проживання із застосуванням «мобільного кейсу»

Прийняті громадяни проживають у м. Мар’їнка. Під час здійсненого прийому спеціалістами управління прийнято заява на подовження адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також надано роз’яснення з нагальних питань соціального захисту населення.

Про необхідність надання соціальних послуг, які надаються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за допомогою «мобільного кейсу» в рамках районного «мобільного соціального офісу» безпосередньо за місцем проживання громадян району, заявник або особа-заявника, що представляє інтереси суб’єкта звернення, може звернутись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 або за телефоном «гарячої лінії управління»: 066-808-27-24 чи до уповноваженої особи з питань соціального захисту населення відповідного виконкому органу місцевого самоврядування району, яка потім проінформує Управління по суті звернення заявника.

мобільний кейс 1 — копия мобільний кейс 2 — копия