Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі державних службовців привітали з професійним святом

Урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби України  зібрали  сьогодні у глядацькій залі Мар’їнського районного будинку культури представників органів виконавчої влади району.

Із професійним святом тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ та організацій району в усіх сферах суспільного життя привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз.

DSCN8537пп

«Для громадян ви є уособленням держави і, залежно від вашого професіоналізму та сумлінного виконання обов’язків, громадяни оцінюють ефективність державної політики. Впевнений, що держслужбовці нашого району є прикладом службової і людської порядності, чесності і моральності та з відданістю працюють на благо жителів нашого району.

Шановні колеги, ветерани державної служби, від всієї душі бажаю вам наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України. Нехай буде мир на нашій землі!» – зазначив очільник району.

За бездоганну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня державної служби найкращих державних службовців було нагороджено Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації.

IMG_9118 — копияIMG_9140 — копия

Слова привітань також лунали від органів місцевого самоврядування району, представників галузей охорони здоров’я, освіти, агропромислового комплексу, громадських організацій та ветеранів державної служби.

IMG_9148

DSC02202 DSC02248

IMG_9327 — копия

Після урочистої частини  гарний настрій присутнім  подарували творчі колективи районного Будинку культури.

DSC02337IMG_9170 — копия

IMG_9320 — копия