Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі підвели підсумки роботи районного «Клубу «доярок – шеститисячниць»

Сьогодні, 2 березня 2018 року, в Курахівському міському центрі культури та дозвілля відбулося святкове засідання «Клубу доярок-шеститисячниць”.

У заході взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Король, голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу району Алла Коломойцева, керівники сільськогосподарських підприємств району, працівники галузі тваринництва, члени Клубу доярок -шеститисячниць.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова Мар’їнської районної державної адміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимиру Мороз. Вітаючи трудівників галузі тваринництва очільник району відмітив: «На момент заснування цього унікального клубу в 1995 році надої молока на одну корову по району складали 4 тисячі кг . На сьогодні ця позначка складає вже близько 7 тисяч кг молока. Це високий результат вашої важкої праці, яким ми дуже пишаємося, адже у нашому районі вміють цінувати і поважати трудящих. І я хочу від всієї душі висловити вам, шановні жінки, слова щирої вдячності за те, що в такі складні для району часи, ви не поклали рук та своєю самовідданою працею продовжуєте дивувати нас високими показниками в агропромисловому комплексі.  І цього дня мені хочеться привітати вас з наступаючим самим теплим весняним святом –  8 Березня! Кожна з вас робить вагомий внесок у розвиток нашого району та держави. Низький уклін і щира вам подяка за це. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою,  щедрої долі, надійних колег та вірних друзів.»

IMG_3963 IMG_3975

Слід зазначити, що найкращих показників по надою молока досягли ТОВ «Агрофірма «Світанок,  Агрофірма «Нива» та філія «Богоявленська» Агрофірми «Агротіс». На сільгоспідприємстві «Агрофірма «Світанок» однією дояркою надоєно на кожну корову із закріпленої групи вже більше ніж 8 тисяч кілограм молока.

За досягнення  високих  показників відзначено кращих працівників сфери тваринництва Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації.IMG_3982IMG_3977 Творчі колективи Мар’їнського районного будинку культури та Курахівського міського центру культури і дозвілля привітали гостей свята творчими номерами та гарним настроєм.

IMG_4031 IMG_3933

Унікальний клуб доярок-шеститисячниць був організований в 1995 році і називався “клуб доярок-чотирьохтисячниць”, через 8 років він був перейменований в “клуб доярок-п’ятитисячниць”, а з 2014 року – в “клуб доярок-шеститисячниць”.