Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі працівників освіти привітали з професійним святом

Сьогодні  в Мар’їнському районному  центрі дитячо-юнацької творчості  відбувся святковий захід,  присвячений Дню працівників освіти.

IMG_6110IMG_6098

IMG_6113

 

З професійним святом освітян району привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, зокрема зазначивши у своєму вітальному слові про те, що сьогодні вчителі – це творці майбутнього нашої країни, вихователі сучасної патріотичної молоді з новим рівнем знань, адже безцінні знання та тепло, які дарує вчитель своєму учню залишаються з ним на все життя.

Очільник району висловив щиру вдячність працівникам освіти району за нелегку благородну працю, а найкращих фахівців своєї справи  нагородив відзнаками райдержадміністрації за багаторічну плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди свята.

IMG_6126

 

 

 

 

IMG_6155 IMG_6163

Своїх вчителів із задоволенням привітали і учні  загальноосвітніх шкіл району – вихованці Мар’їнського РЦДЮТ, які підготували та виконали для них цікаві танцювальні та вокальні номери, створивши у залі  теплу та дружню атмосферу.

 

IMG_6233 IMG_6266

IMG_6267 IMG_6278

Дорогі вчителі, бажаємо вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили. Нехай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай! Зі святом!