Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі працівників освіти привітали з професійним святом

Сьогодні, 28 вересня 2017 року, в м.Мар’їнка в актовій залі районного  центру дитячо-юнацької творчості відбувся урочистий концерт з нагоди Дня Вчителя “Учитель – то достойний знань вінець!”.

У святі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, керівник апарату райдержадміністрації Лариса Кременьчуцька, начальник відділу освіти Людмила Зайцева, керівники та педагогічні колективи шкіл району, а також офіцери групи цивільно-військового співробітництва.
Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з наступаючи професійним святом вчителів привітала перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька. Вона   висловила щиру вдячність працівникам освіти за  нелегку, але таку важливу і благородну працю та побажала мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності та витримки.

За багаторічну плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, творчий підхід у вирішенні завдань освіти, нові творчі знахідки, ідеї, надбання, відданість педагогічній справі та з нагоди Дня працівника освіти Тетяна Миколаївна вручила Почесні грамоти та Подяки Мар’їнської районної державної адміністрації кращим директорам, вчителям,  методистам, завідувачам та вихователям дитячих садочків району.

Вихованцями гуртків районного  центру дитячо-юнацької творчості та учнями Красногорівської ЗОШ для вчителів була підготовлена цікава концертна програма.P1170852P1170879

P1170880 P1170848P1170929