Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 7 грудня 2017 року, відбулися районні урочистості в актовій залі відділу охорони здоров’я райдержадміністрації в місті Мар’їнка. На святі були присутні голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ, заступники голови райдержадміністрації, міські та сільські голови, ветерани та посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад району.

Святкові урочистості розпочав очільник Мар’їнського району Володимир Мороз, який привітав усіх присутніх з професійним святом, відмітивши, що не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнувся район в останні роки, органи місцевого самоврядування плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку Мар’їнського району та від щирого серця побажав всім мирного неба, щастя та здоров’я, добра, сімейного благополуччя, витримки та  стійкості, здійснення всіх задумів і планів на благо розквіту Мар’їнського району.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування Володимир Вікторович нагородив ветеранів місцевого самоврядування, працівників військово-цивільних адміністрацій та місцевих рад району.

Урочистості супроводжувались виступами учасників художньої самодіяльності району. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями.

Хотілося б відмітити, що сьогоднішня святкова подія зібрала в одну родину представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля,  енергія та професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району. За останні три роки це мабуть була найдушевніша зустріч, що свідчіть про те, що в район починає повертатися мирне життя.

P1180142

DSCN6464 DSCN6473 DSCN6480 DSCN6504 DSCN6524 DSCN6533 DSCN6554 DSCN6559