Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У районі проходить Відкритий Кубок Донецької області з карате JKA WF

14 жовтня 2018 року в СК «Олімпійський»м. Курахове  проходить Відкритий Кубок Донецької області з карате JKA WF, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. Організатором змагань виступила громадська організація «Донецька обласна федерація карате» та Мар’їнська ДЮСШ.

На змагання прибуло 220 учасників різних вікових категорій з Мар`їнського, Покровського, Волноваського, Великоновосілківського районів, міст Запоріжжя, Мирноград, Новогродівка, Селидове, Северодонецьк, Кременне, Сватове (Луганська обл.), сіл Межева (Дніпропетровська обл.),   Рубіжне та Володимирівка.

Привітав учасників з відкриттям  змагань голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз. Очільник району побажав всім учасникам змагань успіхів, наснаги, високих досягнень та перемог.

У відкритті також взяли участь  віце-президент Всеукраїнської асоціації з карате Олександр Дорошенко, військовослужбовці Збройних Сил України – учасники Операції Об’єднаних Сил,  тренери Мар`їнської ДЮСШ,  тренери учасників, судді.

У змаганнях взяли участь 60 вихованців Мар`їнської ДЮСШ відділення карате тренерів Ярослава Чепіги та Марка Бурмістрова.

Кубок проходить на високому рівні, учасники та гості отримують масу задоволень та багато позитивних емоцій. Переможці та призери змагань нагороджуються  грамотами та медалями. Змагання тривають.

DSCN1291 DSCN1298 DSCN1307 DSCN1330 DSCN1369 DSCN1376 DSCN1377

DSCN1273 DSCN1283