Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі урочисто відзначили День Державного Прапора України

Сьогодні, напередодні Дня незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України.

Традиційно, цього дня, на центральній площі міста Мар’їнка був урочисто піднятий Державний Прапор України на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги всіх нас до державних символів України.

В урочистій церемонії підняття Державного Прапора взяли участь голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, керівник військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та села Побєда Олександр Тесля, а також делегації трудових колективів підприємств, установ, організацій міста та району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, делегації місцевих рад району, військовослужбовці ЗСУ, представники громадських організацій,  жителі та гості міста Мар’їнка.

DSCN1869

DSC00539

DSC00567

DSC00535

Зі словами привітання з нагоди Дня Державного Прапора України до присутніх на церемонії звернувся  очільник району  Володимир Мороз. У своєму виступі він відзначив, що синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. Не дивлячись на те, що вже не перший рік нам доводиться відзначати День національної святині в умовах проведення бойових дій в нашому регіоні, ми не здаємося і з кожним днем все більше розуміємо, що сьогодні нам необхідно ще міцніше згуртувати наші ряди під синьо-жовтим стягом та щоденною боротьбою і працею відроджувати та розбудовувати сильну, квітучу, заможну та незалежну країну.

DSC00533

DSC00560

Після підняття державного стягу всі присутні із задоволенням переглянули флеш-моб під назвою «Прапор єднання», підготовлений працівниками районного будинку культури. А, потім відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку –  Великому Кобзареві, людині, яка не тільки мріяла про нашу незалежність, а й усе своє життя поклала на вівтар цієї мети.

DSCN1885

IMG_20170823_090102

По закінченню заходу увагу присутніх звернули на колону автомобілів з Державними прапорами України, які вже вишикувалися біля районного Будинку культури та чекали команди вирушати в автопробіг вулицями населених пунктів Мар’їнського району на честь святкування Дня незалежності України.

DSC00576

IMG_20170823_092940

DSCN1910

DSCN1908

Ведучі ж, в свою чергу, запросили всіх присутніх до районного Будинку культури на районний урочистий захід, присвячений відзначенню 26-ї річниці Незалежності України.